خوش آمدید، مهمان ! [ ورود

تعرفه ها

ثبت آگهی معمولی در ادپلیسز رایگان است. این آگهی‌ها به مدت 30 روز در وبسایت ما به رایگان نمایش داده می‌شوند. (البته شما می‌توانید آگهی خود را باز هم به صورت رایگان تمدید کنید که در ادامه به آن می‌پردازیم.)

برای بهتر دیده شدن آگهی خود نیز می‌توانید از سه روش نردبان کردن یا تبدیل آگهی به آگهی ویژه و فوق ویژه استفاده کنید.

نردبان کردن آگهی: پس از اینکه آگهی شما در ادپلیسز ثبت شد با گذشت زمان و اضافه شدن آگهی‌های جدید، آگهی‌های قدیمی‌تر به پایین لیست آگهی‌ها منتقل می‌شوند. شما می‌توانید با پرداخت تنها 1500 تومان، آگهی خود را مجددا در صدر این لیست قرار دهید و به عنوان هدیه آگهی تان برای مدت 30 روز (از لحظه خرید بسته) تمدید خواهد شد.

آگهی ویژه: آگهی‌های ویژه به مدت سی روز در بالای صفحه خانه وبسایت (بخش آگهی‌های ویژه) در قالب یک اسلایدر و همین طور در نوار کناری اغلب صفحات نمایش داده می‌شوند. احتمال دیده شدن این نوع آگهی‌ها به مراتب بیشتر از آگهی‌های معمولی است. به علاوه بر خلاف روش نردبان کردن، آگهی‌های ویژه برای مدت مذکور در مکان خود باقی می‌مانند. هزینه تبدیل آگهی به آگهی ویژه برای مدت سی روز در حال حاضر 10 هزار تومان است. برای اینکه آگهی شما به آگهی ویژه تبدیل شود می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود. در هر زمان، تنها ده آگهی ویژه در سایت قابل نمایش است.

آگهی فوق ویژه: این نوع آگهی به مدت سی روز در قالب یک بنر در هدر سایت نمایش داده می‌شود و به صفحه آگهی شما در سایت یا هر صفحه‌ای که مایل باشید لینک می‌شود. طبیعتا این نوع آگهی در تمام صفحات سایت نمایش داده می‌شود و احتمال دیده شدن آن بیشتر خواهد بود. هزینه تبدیل آگهی به آگهی فوق ویژه برای مدت سی روز در حال حاضر 20 هزار تومان است. برای اینکه آگهی شما به آگهی فوق ویژه تبدیل شود می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود. در هر زمان، تنها یک آگهی فوق ویژه در سایت قابل نمایش است.

تمدید معمولی آگهی: در صورتی که آگهی شما منقضی شده باشد همان طور که گفته شد می‌توانید با ارتقای آگهی در بخش مدیریت آگهی‌ها، آن‌ها را ضمن نردبان کردن برای سی روز دیگر از لحظه پرداخت تمدید کنید.

تمدید رایگان آگهی: در صورتی که می‌خواهید آگهی شما برای مدت 30 روز دیگر به صورت رایگان تمدید شود می‌توانید در رسانه خود به معرفی ما بپردازید. مدت نمایش و معرفی ادپلیسز بسته به محبوبیت رسانه شما ممکن است متفاوت باشد. برای این منظور به بخش تماس با ما مراجعه کنید و پس از تکمیل فرم، منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود.

توجه: قیمت‌های فوق به مدت محدود برقرار است و ممکن است در آینده تغییر داده شود.

نماد تأیید اعتماد زرین پال