خوش آمدید، مهمان ! [ ورود

راهنمای استفاده از سایت ادپلیسز

دنبال چه چیزی هستید؟

معرفی رسانه آنلاین برای جذب آگهی یا فروش رسانه

معرفی رسانه در ادپلیسز برای مالکان آن ها طی فرایندی کاملا ساده انجام می‌شود. پیش از اینکه بتوانید اطلاعات مربوط به رسانه خود را جهت فروش یا جذب تبلیغات برای ما ارسال نمایید لازم است ابتدا در سایت ثبت نام کنید. برای این منظور کافیست گزینه “ثبت نام” در نوار مشکی رنگ بالای سایت را انتخاب نمایید. (اگر با گوشی هوشمند خود وارد سایت شده‌اید صفحه آغاز سایت را مشابه تصویر زیر مشاهده می‌کنید.)

حالا کافیست یک نام کاربری برای خودتان انتخاب کنید و نشانی ایمیلتان را نیز وارد کنید. فیلد رمز عبور نیز توسط یک عبارت تصادفی تکمیل شده است. شما می‌توانید فیلد رمز عبور را با هرچیز دیگری تکمیل کنید یا آن را به حال خود رها کنید. در هر صورت برای ورود مجدد به سایت لازم است نام کاربری و رمز عبورتان را به خاطر بسپارید.

برای حفظ امنیت سیستم و اینکه مطمئن شویم یک فرد در حال ثبت نام در سایت است (نه یک ربات نرم افزاری) لازم است جعبه “من ربات نیستم” را تیک بزنید. با کلیک روی این جعبه، احتمالا تعدادی تصویر به شما نمایش داده می‌شود و از شما خواسته می‌شود تصاویری که دارای یک المان معین هستند را انتخاب کنید. پس از تکمیل این قسمت، جعبه مربوطه تیک می‌خورد. حالا می‌توانید روی دکمه “ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید.

به همین سادگی شما در سایت ادلپیسز عضو شده‌اید و وارد سایت شده‌اید. اگر پس از چند روز به سایت مراجعه کنید ممکن است به طور خودکار یا دستی از حساب کاربری تان خارج شده باشید. در این حالت برای ورود مجدد به حساب کاربری تان کافیست روی گزینه “ورود” در نوار مشکی بالای صفحه کلیک کنید و با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود مجددا وارد سایت شوید.

فراموش نکنید پیش از معرفی رسانه تان، شرایط و قوانین ما را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید. استفاده از امکانات سایت به معنای پذیرش محتوای صفحه مذکور است.

شما با یک حساب کاربری می‌توانید به هرتعداد رسانه ای که مایلید در ادپلیسز معرفی کنید. برای این منظور روی دکمه “ارسال آگهی فروش رسانه / جذب تبلیغات” کلیک کنید.

در صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید می‌توانید متناسب با هدفتان از معرفی رسانه، یکی از دو دسته “جذب تبلیغات” یا “فروش” را برگزینید. سپس از جعبه دوم، نوع رسانه (سایت، دامنه، پیج اینستاگرام و …) یکی را انتخاب کنید و روی دکمه “مرحله بعد” کلیک کنید.

در گام بعد، متناسب با دسته هایی که در مرحله اول انتخاب کرده‌اید می‌توانید فیلدهای مختلفی را با اطلاعات پیرامون رسانه خود تکمیل کنید. عنوان، قیمت (برای جذب تبلیغ یا فروش رسانه)، تعداد دنبال کنندگان یا بازدیدکنندگان رسانه، نوع محتوا (طنز، آموزشی و …)، راه های ارتباط با شما و … از جمله این اطلاعات هستند. تقریبا برای هرکدام از این فیلدها یک راهنمای کوتاه هم در نظر گرفته شده است که با انتخاب آیکون علامت سوال قابل مشاهده است.

هرچند پیشنهاد می‌شود برای سهولت، قیمت را ذکر کنید اما در صورت عدم تمایل می‌توانید پرس و جوی قیمت را به ارتباط مشتری با خودتان موکول کنید.

مراحل بعدی را به راحتی دنبال کنید. پس از ارسال اطلاعات برای ما، لازم است مدت کوتاهی (معمولا حداکثر یک روز) منتظر بمانید تا اطلاعات مربوط به رسانه شما مورد بررسی قرار گرفته و در صورت مطابقت با قوانین، منتشر شود. شما می‌توانید هر زمانی که خواستید با مراجعه به قسمت مدیریت آگهی ها، اگهی های خود را ویرایش کنید یا برای ارتقای آگهی (جهت بهتر دیده شدن) با مراجعه به قسمت تعرفه ها، با قیمت آگهی های ویژه و فوق ویژه یا شرایط تمدید آگهی آشنا شوید.

راهنمای استفاده از محتوای سایت و پیدا کردن رسانه مناسب برای سفارش آگهی

اگر صاحب محصول یا خدماتی هستید که برای بهتر دیده شدن نیازمند مکانی برای سفارش آگهی هستید یا مایلید یک رسانه آنلاین (از وبسایت و دامنه گرفته تا پیج و کانال) را خریداری کنید، ادپلیسز امکان ارتباط مستقیم شما با صاحبان انواع رسانه های آنلاین فراهم آورده است.

پیش از هرچیز باید بدانید ادپلیسز تنها نمایش دهنده آگهی معرفی رسانه می‌باشد و ما هیچ چیزی را در مورد مطالبی که فرد صاحب آگهی بیان کرده است تأیید یا رد نمی‌کنیم (حتی هویت صاحب آگهی و اینکه مالک رسانه است یا خیر). بنابراین لازم است پیش از پرداخت هرگونه وجهی به فرد یا افرادی که نشانی ارتباطی آن‌ها در این سایت درج شده است از صحت گفته‌های آن‌ها مطمئن شوید. ما هیچگونه مسئولیتی پیرامون خسارت‌های احتمالی شما نمی‌پذیریم و تمام مسئولیت‌های مرتبط با برقراری ارتباط و مسئولیت‌های مرتبط با استفاده از محتوای سایت برعهده شخص کاربر خواهد بود. در عین حال استفاده از محتوا و امکانات این سایت به معنای پذیرش شرایط و قوانین ماست.

هر رسانه معرفی شده در سایت دارای یک راه ارتباطی است که می‌توانید از طریق آن با فردی که خود را صاحب رسانه معرفی کرده است تماس بگیرید.

برای جستجوی آگهی رسانه ها علاوه بر فیلد جستجوی زیر منوی سایت، می‌توانید از منوی “دسته بندی آگهی ها”، دسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و نتایج را با فیلترهای مختلف از جمله بازه قیمت، تعداد اعضا یا دنبال کنندگان، نوع محتوا (طنز، آموزشی و …) و … محدود کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بخش فیلتر کردن آگهی ها در سمت چپ با انواع ویژگی های رسانه انتخابی فراهم شده است. برای ورود به این بخش کافی است از منوی دسته بندی آگهی ها، دسته موردنظر خود را انتخاب کنید تا این صفحه نمایان شود.

فیلتر کردن آگهی بر اساس مشخصات مختلف آن در دسته بندی آگهی ها